Amazing Natcon Race (prowadzi: Miki)
Najbardziej niezwykły wyścig, jaki rozgrywał się na ulicach Krakowa. Dwuosobowe drużyny zmierzą się ze sobą w pogoni za skarbem ukrytym gdzieś w mieście. Aby go zdobyć, zawodnicy muszą nie tylko poradzić sobie z różnymi przeszkodami, ale także być szybsi od przeciwników - a naprawdę warto bo gra toczy się o duże pieniądze!
Zainteresowany? Spróbuj więc swoich sił. Rozpoczęcie wyścigu przed wejściem do szkoły. (Ograniczenia wiekowe: powyżej 15 lat, rocznikowo)
Hidden Poker (prowadzi: Natan)
Uważasz że masz dobre oko? że karta ci sprzyja? że układy pokerowe nie mają przed tobą tajemnic? Stań do walki, odnajdź karty i stwórz układy Pokerowe.

Na terenie budynku konwentowego będą poukrywane specjalne karty, tworząc z nich układy pokerowe i przynosząc je do Natan'a, zdobędziecie konwentową walutę. Kart nie jest dużo, układów jeszcze mniej, więc spieszcie się i wygrywajcie. Oczywiście im lepszy układ, tym więcej możecie wygrać.
Koncert Rei
Koncert Rei - znanej z występów na konwentach oraz artykułów w magazynie Kawaii. Repertuar koncertu będzie obwitował w utwory czysto j-popowe z dodatkiem nuty rodem z anime. Usłyszymy m.in. "Lonely in Gorgeous" z Paradise Kiss, "Together When" Ayumi Hamasaki, "Frienger" Ai Otsuka i inne.
NATcon Hold'em (prowadzi: Kuroneko)
Na pewno słyszeliście, że "podziemie" organizuje na NATconie pokerowy turniej o naprawdę duże stawki. Dopuszczają do gry nawet tych co słabo znają zasady. Jest tylko jeden haczyk... Musisz być polecony przez członków "podziemia". Zbierz jak najwięcej podpisów od prowadzących za uczestnictwo w panelach, konkursach, cosplayu i karaoke aby zasiąść przy stole z najlepszymi.
Familiada (prowadzi: Uzu)
Zbierz 5-osobową drużynę i weź udział w konwentowej odsłonie Familiady odbywającej się na podobnych zasadach, jak jej telewizyjny odpowiednik!
Whose Line is it Anyway (prowadzi: XDLOL Squad)
Bazowany na popularnym telewizyjnym programie show na żywo, w którym grupka szaleńców będzie próbowała rozbawić publiczność za pomocą improwizowanych scenek.
Karaoke (prowadzi: Ekipa CafeConów)
Karaoke, czyli śpiewanie znanych przebojów na tle odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego.

Na NATconie Karaoke odbędzie się w formie konkursu, a po jego zakończeniu, w miarę możliwości czasowych, możliwe będzie śpiewanie piosenek poza konkursem. Zgłoszenia na Konkurs Karaoke prosimy kierować na maila karaoke@natcon.pl. Podkłady prosimy wysyłać jako załączniki do maila.

Karaoke to wspaniała zabawa zarówno dla śpiewających do mikrofonu, jak i całej widowni.
Cosplay (prowadzi: Hinomaru Fandom)
Informacje dla widzów:
Cosplay (z ang. costume playing - przebieranie) to znajdujące korzenie w japońskiej kulturze przebieranie się za postacie z mangi, anime, gier wideo i filmów. W wielu krajach odbywają się zloty i festiwale z konkursami na cosplayowe kostiumy. (z Wikipedii, Wolnej Encyklopedii).

Ciesząca się nieslabnącą popularnością atrakcja konwentowa, której uczestnicy prezentują coraz wyższy poziom zarówno wykonania strojów, jak i odgrywanych scenek. Zobaczmy, co tym razem przygotują dla Was cosplaterzy!

Informacje dla biorących udział w Konkursie :
Osoby, które chcą  wziąć udział w Konkursie Cosplay proszone są o zgłoszenie się w systemie SKULD na stronie http://skuld.hinomaru-fandom.org/. Formularz jest dokładnie opisany; rzetelne wypełnienie wszystkich pól formularza bardzo ułatwi nam przygotowanie Konkursu, a Wam udział w Cosplayu. Prosimy o nie zostawienie wypełniania zgłoszenia na ostatnią chwilę. Zgłoszenia wysłane po 3. sierpnia 2009 mogą nie zostać uwzględnione.
Menu
Atrakcje
Odwiedzin:
Online: