Natcon festiwal (koordynuje: Keiy)
Kolorowe światła, smaczne jedzenie i dobra zabawa - czyli wszystko czego można uświadczyć na festiwalu. A w programie: ręcznie zrobione przez organizatorów bento, herbata ze wszystkich stron świata, łowienie rybek, kiełbasa z grilla, wata cukrowa i inne atrakcje.

Impreza zależna od pogody. W razie deszczu kilka atrakcji może się nie odbyć.

Godziny: 20-23
Konsole - Turniej Soul Calibur 4 (prowadzi: Duo)
Stań do boju i udowodnij swoim rywalom że to ty jesteś godzien Soul Calibura!
Larp - Cyberpunk 2020: Tokyo (prowadzi: Samalai, Yoru)
Larp dozwolony od lat 18stu.

„Muzyka wypełnia nasze młode ciała. Czuje smak narkotyków, oszołamiającą moc która pozwala na nowo żyć. Pot, alkohol i seks. Nocny klub ... jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy szukają zakazanych przyjemności... i dla tych, którzy je oferują. Wśród cieni czas załatwić wiele interesów, którymi policja się nie zainteresuje, bojąc się wejść do tej jamy rozpusty i grzechu. Za łatwo tutaj można dostać kulkę w głowę.”

Zapraszam na larpa w konwencji półświatka przestępczego. Przewidziane są role mafiozów, przestępców, hakerów, zbuntowanych nastolatków, dziwek i striptizerek.
Zombie Walk (prowadzi: Brzeziu)
Uwielbiasz horrory? Twierdzisz, że wiesz dokładnie, co robiłbyś na miejscu ich bohaterów? A może po prostu zawsze chciałeś dowiedzieć się, jak wygląda świat oczami zombie? Tej nocy spłynie na ziemię zemsta pana ciemności, i umarli wstaną z grobów, by zmienić wszystko co żywe w chodzące trupy. Kryj się, bądź wyjdź im na przeciw, ale pamiętaj, że wystarczy najmniejszy kontakt z jednym z nich, by dołączyć do upadłej armii...
Nocny Maraton Filmowy (prowadzi: HunteR)
Jesteś nocnym markiem a hentaje wszelkiego rodzaju już ci się przejadły? Wpadnij zatem na Nocny Maraton Filmowy w ramach którego zobaczysz najnowsze adaptacje kultowych mang i anime.
W ramach pokazu wyświetlone zostaną 20th Century Boys, Higurashi no naku koro ni oraz Detroit Metal City.
Pokaz zwiastunów nowych gier (prowadzi: Gargu)
Pokaz najlepszych zwiastunów (trailerów) z nowych video z Japonii (a także Korei i Chin), wydanych w ciągu ostatnich 2 lat lub właśnie w produkcji.
jRock Night (prowadzi: Kame i Neru)
Nocka filmowa, oparta na puszczaniu klipów (PV-ek oraz koncertówek) przeróżnych formacji jRockowych, m.in. The Gazette, Alice Nine, X Japan, Vamps, Dir en grey. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
Konsole - Turniej Wii tennis (prowadzi: Avantar)
Dobądź Wiilota i niczym Roger Federer zdobądź tytuł mistrza w tenisie na konsolę Wii.
Konsole - Iron Gamer (prowadzi: xion, raven)
Uważasz się za gracza nad graczami? Nie jedną noc zarwałeś przy konsoli rozpracowując najnowszą grę?, a może chcesz pokazać że niedzielnych graczy nie powinno się traktować po macoszemu? Stań w szranki z innymi graczami i udowodnij swoją wyższość w grach wideo! Różne platformy, gatunki a także ery czekają na twój podbój!
AMV - Iron Chef (prowadzi: AceMan)
Klasyczny konkurs szybkiego montażu. Każdy uczestnik otrzymuje przygotowane wcześniej przez organizację tytuły anime, kilkanaście utworów do wyboru oraz program do montażu. Zadanie: w ciągu 3-ech godzin stworzyć dobry teledysk Uśmiech Gotowe prace oceni publiczność. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa już teraz, wysyłając email na adres konkurs@amv.com.pl - otrzymają one wiadomość zwrotną zawierającą materiały audio, które pozwolą im się przygotować za wczasu.
Zgłoszenia przyjmowane będą także do godziny 12:00 w AMV Roomie. Limit uczestników: 6.
AMV - Publiczna Egzekucja (prowadzi: AceMan)
Czyli komentowanie klipów na żywo. Przynieś swój nowy lub stary klip, zaprezentuj publiczności a potem wysłuchaj co mają na jego temat do powiedzenia. Nie owijamy w bawełnę, mówimy to, co myślimy naprawdę Uśmiech
W przypadku braku zainteresowania - projekcja losowych teledysków.
Polska Scena AMV (prowadzi: AceMan)
Krótka opowieść o historii AMV w nadwiślańskim kraju połączona z prezentacją teledysków rodzimych twórców uporządkowanych chronologicznie. Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniała się scena AMV w Polsce.
Projekcje Tematyczne AMV (prowadzi: AceMan)
Przez cały czas trwania konwentu wyświetlane będą najlepsze teledyski anime, podzielone na szereg różnych kategorii tematycznych. Lista bloków zostanie wkrótce zamieszczona w serwisie AMV.com.pl
Subiektywny przegląd j-boybandowych klipów (prowadzi: May)
Uwielbiasz j-pop? Na widok śpiewających o miłości bishounenów szybciej bije Ci serce? Ta atrakcja jest właśnie dla Ciebie! Zero zbędnego gadania, same konkrety – zapraszamy wszystkich, dla których wylewająca się z ekranu i głośników fala lukru może być słodką przyjemnością Mrugnięcie.

Miejsce atrakcji: Sala AMV.
Menu
Atrakcje
Odwiedzin:
Online: