Wiedzówka Mahou Sensei Negima (prowadzi: DiziXagi)
Śledzisz przygody dziesięcioletniego czarodzieja? Potrafisz wymienić imiona jego uczennic? Znasz kolejność przyjmowania Pactio? Jeśli choć trochę orientujesz się w mandze o Negim to jest konkurs dla Ciebie.
Podwójny Dubbing Podobieństwa (prowadzi: Kisiel)
Sugar, spice and everything nice.. nie ta mieszanka wybuchowa Mrugnięcie weźmy jedną znaną postać z anime, dodajmy do tego drugą i podciągnijmy pod polskie lub światowe realia dubbingowania filmów animowanych.Jedyne co ci jest tutaj
potrzebne to jakiekolwiek pojęcie o charakterze i zachowaniu znanych bohaterów anime i realnych aktorów światowej sławy. Wykaż się (głosem Bogusła Lindy) "Co ty wiesz o Pokemonach?"
Juunin no hitori czyli 1 z 10 (prowadzi: Phoenix Delte)
Jak dużo zapamiętałeś szczegółów oglądając anime? Nie wiesz? Jednak tym razem ta wiedza bardzo Ci się przyda, ponieważ dobra pamięć na tym konkursie to skarb. Jeśli uważasz, że żadna scena, nawet najdziwniejsza, Cię nie zaskoczy i będziesz wiedzieć z jakiego to anime – zapraszamy!
Konkurs jedzenia ryżu pałeczkami (prowadzi: Phoenix Delte)
Czy lubisz ryż? Czy uwielbiasz ten smak. Jak myślisz czy możesz szybko jeść i delektować się smakiem? Znasz odpowiedź na te pytanie? No to zapraszam serdecznie na konkurs "Jedzenia ryżu na czas". Tylko najlepsi z najlepszych walcząc pałeczkami mogą zdobyć podium.
Konkurs wiedzy z gry Phoenix Wright (prowadzi: zukori)
Czy wiesz ile osób zostało zabitych "The Thinker'em"?
...a wiesz kto był poprzednikiem Phoenixa? Potrafisz krzyknąć "OBJECTION!"? Jeśli tak to sprawdź swoją wiedzę z zakresu całej serii gry Gyakuten Saiban (Phoenix Wright). A jeżeli nie grałeś w ostatnią część - też możesz przybyć! Konkurs jest odpowiednio podzielony, tak aby każdy mógł się dobrze bawić!
Konkurs wiedzy o NGE (prowadzi: Keragon)
Neon Genesis Evanglion przypadło ci do gustu? Obejrzałeś go kilka razy? Kinówki nie są ci obce? Myślisz że zrozumiałeś całą treść anime? Przyjdź na konkurs wiedzy o anime NGE i sprawdź.
Co było dalej (prowadzi: komarEX)
Czy po obejrzeniu fragmentu anime jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie: Co zrobi bohater, w co przemieni się dana postać? ...czyli co było dalej. Jeśli znasz odpowiedź na te i inne pytania lub chcesz ją poznać zapraszamy na nasz konkurs.
WTF – Wiedza Teoretyczno Fanowska (prowadzi: Xellos)
Myśleliście, że wiedzówka na konwentach stale jest schematyczna i jednakowa? No to się mylicie. Oto przed wami połączenie trzech różnych znanych (niektórych mniej, niektórych bardziej) konkursów. Sprawdź, czy wiesz to, co fan, który siedzi w fandomie od początku istnienia Secret Service.
Konkurs Wiedzy o M&A (prowadzi: Qub, Amelia)
Jeśli uważasz, że wiesz wszystko o anime, a mangi nie mają przed Tobą tajemnic, to przyjdź by stanąć w szranki z innymi, którzy uważają podobnie. Jeśli zaś Twoja wiedza nie jest aż tak kompleksowa to i tak przyjdź – pewnikiem należycie jej nie doceniasz.
Kalambury II (prowadzi: Qub, Amelia)
Dla tych których zmęczyła walka o nagrody - odbędzie się dodatkowa tura pokazywania najdziwniejszych haseł - czysto dla przyjemności. To konkurs dla tych którzy chcą się po prostu zabawić.
Kalambury (prowadzi: Qub, Amelia)
Jeśli gotów jesteś wyginać ciało, aby pokazać najdziwniejsze hasło, a Twoja drużyna gotowa jest połamać języki próbując je odgadnąć, to przybywajcie, by wziąć udział w Kalamburach.
Konkurs openingów i endingów (prowadzi: Yoko)
Po kilku pierwszych sekundach piosenki kojarzysz już jej wykonawcę i tytuł? Nie boisz się starcia z klasyką i nowością? To ten konkurs jest dla Ciebie! Dobra zabawa gwarantowana - przyjdź i sam się przekonaj!
Konkurs wiedzy o Ouran High School Host Club (prowadzi: Yoko)
Historie zza drzwi trzeciej sali muzycznej nie kryją przed Tobą żadnych tajemnic? Jesteś pewien/pewna, że poradzisz sobie w roli Hosta? I... czy umiesz zaparzyć herbatę? Jeżeli na każde z tych pytań odpowiedziałeś/aś "tak", to serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. I niech Usa-chan będzie z Tobą~!
Zmiennicy (prowadzi: Wilku)
Jeżeli myślisz, że zmiana czegokolwiek w Twoim ulubionym anime to świętokradztwo, to nie zapisuj się na ten konkurs... Trzeba będzie nie tylko stawić czoła apokalipsie ulubionego anime, takiego jakim go znałeś, ale także odegrać w niej swoją rolę.
Gundamowy contest dubbingowy (prowadzi: May)
Czy widziałeś/aś już wszystkie gundamowe serie, a bohaterowie nie mają przed Tobą absolutnie żadnych tajemnic? Niekoniecznie? Nic nie szkodzi! Tutaj przede wszystkim liczy się pomysłowość, niezły refleks, i co najważniejsze, dobra zabawa!
Znajdź 5 różnic (prowadzi: Koji)
Czym różnią się 2 obrazki? Teoretycznie 5 elementami, więc jeśli masz dobry wzrok, to przyjdź i spróbuj swoich sił w konkursie gdzie jedyną Twoją bronią będzie właśnie wzrok. Pamiętaj, mroczna atmosfera konwentu może albo pomóc w ich znajdywaniu, albo wręcz przeciwnie. Max. 15 osób
Konkurs "Co było dalej? Ecchi version" (prowadzi: Kiva)
Twierdzisz, że jesteś ekspertem w tej dziedzinie?
Wiesz dokładnie w którym momencie wiatr podwieje bohaterce spódniczkę lub zrzuci z bohaterki inną część jej garderoby?
Wystarczy Ci dosłownie kilka ujęć z anime, a Ty i tak znasz dalszy ciąg?
Jeżeli tak to zapraszamy do zabawy! W naszym konkursie sprawdzimy Twoją wiedzę oraz wyobraźnię 
Ale jest kilka warunków które muszą spełnić uczestnicy...
1) WSTĘP TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH
2) Udział możliwy jest tylko w drużynie liczącej 3 osoby
3) I najważniejsze...Musicie być przygotowani na wszystko hyhy
Konkurs "Słodki Chibik" (prowadzi: Kiva)
Co by dużo wam nie ględzić, jest to oczywiście konkurs rysunkowy. Ale nie byle jaki ponieważ odbędzie się w dwóch etapach.
Etap pierwszy: zostawiacie w punkcie informacji konwentowej rysunek waszej ulubionej postaci w wersji "CHIBI" i tam zapisujecie się na listę uczestników.
Etap drugi: znajdą się w nim tylko autorzy 10 najlepszych prac, którzy następnie będą musieli...Uzbroić się w zestawy do rysowania i wykonać rysunek - "chibi version" - jednej z wytypowanych przez nas postaci.
Serdecznie zapraszamy
Konkurs Jenga (prowadzi: Kuroneko)
Zasady gry są proste. Masz przegrać jako ostatni. Zbuduj największą
wieżę i jednocześnie utrudnij swoim przeciwnikom grę. Oby nie zawiodły Cię
nerwy a ręka twa nie zadrżała.
Konkurs Jungle Speed (prowadzi: Kuroneko)
Wykaż się szybkością pantery, sprytem lisa i pokonaj przeciwników.
Przed konkursem wyjaśnienie zasad gry i krótka chwila na rozgrzewkę. Porzuć
wyścig szczurów i zostań drapieżnikiem.
Konkurs na Naczelnego Bisha Konwentu (prowadzi: Hotaru)
Uwaga! Nadchodzi globalne ocieplenie konwentowych klimatów! Ruszamy z III edycją Wyborów Naczelnego Bisha Konwentu! To konkurs dla tych, którzy nie boją się wyzwań i rzucających się na nich, z pożądaniem w oczach, kobiet! Ostrzegamy: to nie jest konkurs yaoi, ale musicie być gotowi na WSZYSTKO...
Konkurs wiedzy o Sailor Moon (prowadzi: Aeris, Vede)
Uwielbiasz Sailor Moon? Myślisz że wiesz wszystko o tej serii. W takim razie weź udział w heroicznej walce o tytuł mistera bądź miss Sailor Maniac!
Menu
Atrakcje
Odwiedzin:
Online: