NATcon zapraszan na Cafecon
Organizatorzy NATconu pragną zaprosić krakowskich (i nie tylko) fanów mangi i anime na CafeCon 4, organizowany przez zaprzyjaźnioną ekipę Uśmiech.  Impreza odbędzie się dzisiaj (24 maja) w klubokawiarni Hotelu Studenckiego „Nawojka” na ulicy Reymonta 11 w Krakowie.

Plan imprezy w skrócie:
- 18:00 — start
- 19:00 — projekcja anime „Mind Game”
- 22:00 — karaoke
- ??:?? — panel zależnie od Was Język

Cena wejścia to 10 złotych w co jest wliczone jedno piwo. Z dworca łatwo na miejsce trafić autobusem 179, który ma przystanek w pobliżu ulicy Reymonta.

My też tam będziemy! Uśmiech

Straszliwą zbrodnię dodania newsa popełnił doji_mozg, a było to w dniu 24.5.2009 o 13:04.
NATcon - Night Life
Wszem i wobec ujawniona zostaje konwencja NATcon'u. Konwencja zwana pokrótce Night Life będzie opiewać między innymi bary, puby, kasyna, salony gry, hotele miłości i inne tego przybytki. Nie ograniczymy się tylko do czasów współczesnych, postaramy się też przedstawić i przybliżyć to jak Japończycy bawili się wieczorami i nocami także dawniej, w wiekach gdy reszta świata dla nich nie istniała.

Straszliwą zbrodnię dodania newsa popełnił Natan, a było to w dniu 11.5.2009 o 12:51.
NATcon - szkoła jest!
Dziś została wybrana i ustalona szkoła w której odbędzie się konwent NATcon, będzie to Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1 w Krakowie mieszczący się na os. Handlowym 4.
Szkoła jest ogromna, posiada 2 sale gimnastyczne, halę sportową oraz ponad 25 sal, w związku z tym ilość wejściówek na pewno będzie spora.

Straszliwą zbrodnię dodania newsa popełnił Natan, a było to w dniu 5.5.2009 o 16:44.
System Rezerwacji
Jako że zamierzamy wypróbować nasz pomysł związany z rezerwacją wejściówek, zapraszamy na nasze forum, gdzie jest on dokładnie opisany. Czekamy na wasze sugestie i komentarze w tym temacie: http://forum.natcon.pl/index.php?topic=44.0

Straszliwą zbrodnię dodania newsa popełnił Natan, a było to w dniu 6.4.2009 o 18:02.
Strona: 12345
Menu
Podstawowe informacje
Odwiedzin:
Online: