Duża aktualizacja atrakcji. Nagrody. Rezerwacja sleepów.
Tym razem spora aktualizacja atrakcji na NATcon.
W tym momencie na stronie konwentu znajdują się opisy większości atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy. Pozostałe będą uzupełniane na bieżąco przez najbliższy tydzień. Najnowsze atrakcje są umieszczane na tej stronie.
Na szczególną uwagę zasługują konkursy, do których należy się przygotować jeszcze przed konwentem. Są to między innymi:
Konkurs "Słodki Chibik"
Cosplay
Karaoke (należy zgłosić piosenkę).

Udostępniliśmy dla Waszej wygody zdjęcia pierwszej części nagród, jakie będzie można wygrać na NATconie. Jeśli nic nie pokrzyżuje nam planów, za wygrany konkurs dostaniecie pewną sumę w walucie konwentowej, którą to będziecie mogli wymienić na nagrody. Tak więc już teraz możecie wybrać, co chcielibyście wygrać Uśmiech.

Od dnia dzisiejszego możliwa jest rezerwacja Sal Sypialnych dla grup zorganizowanych. Rezerwacją objętych będzie tylko kilka sal, reszta będzie ogólnodostępna. Szczegóły odnośnie rezerwacji sleepów można znaleźć w tym temacie.

Straszliwą zbrodnię dodania newsa popełnił doji_mozg, a było to w dniu 25.7.2009 o 0:31.
Cosplay oraz Karaoke na NATconie
Osoby, które chcą  wziąć udział w Konkursie Cosplay proszone są o zgłoszenie się w systemie SKULD na stronie
http://skuld.hinomaru-fandom.org/. Formularz jest dokładnie opisany; rzetelne wypełnienie wszystkich pól formularza bardzo ułatwi nam przygotowanie Konkursu, a Wam udział w Cosplayu. Prosimy o nie zostawienie wypełniania zgłoszenia na ostatnią chwilę. Zgłoszenia wysłane po 3. sierpnia 2009 mogą nie zostać uwzględnione.

Na NATconie Karaoke odbędzie się w formie konkursu, a po jego zakończeniu, w miarę możliwości czasowych, możliwe będzie śpiewanie piosenek poza konkursem. Zgłoszenia na Konkurs Karaoke prosimy kierować na maila karaoke@natcon.pl. Podkłady prosimy wysyłać jako załączniki do maila.

Jednocześnie organizatorzy mają małą prośbę do uczestników - jeśli posiadasz parasol ogrodowy, i możesz go przywieźć na konwent, daj znać. Więcej szczegółów w tym wątku na forum.

Straszliwą zbrodnię dodania newsa popełnił doji_mozg, a było to w dniu 21.7.2009 o 13:51.
NATcon – Stage 2
Właśnie ruszyła Druga Tura Rezerwacji na NATcon, będzie ona trwała do 1 sierpnia bieżącego roku, wpłaty będą przyjmowane do 3 sierpnia (liczy się data dokonania przelewu), jednak po 1 sierpnia nie będzie już zwrotów pieniężnych za rezygnacje z wejściówki. Przypominamy, że konwent odbywa się w dniach 8-9 sierpnia w Liceum Ojców Pijarów w Krakowie. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do rezerwowania wejściówek i przybywania na nasz konwent.

Przypominamy, że dostępne są tylko wejściówki 2-dniowe w cenie 30 złotych. Koszulka zaś kosztuje 25 złotych, jej wzór jest w formularzu rezerwacji.

Instrukcje jak należy dokonywać rezerwacji, można znaleźć na forum konwentu w tym temacie: http://forum.natcon.pl/index.php?topic=138.0

Straszliwą zbrodnię dodania newsa popełnił Natan, a było to w dniu 8.7.2009 o 17:40.
NATcon tu i tam rezerwacje ma.
Dziś zakończyła się oficjalnie pierwsza tura rezerwacji, wszystkich chętnych jeszcze na wejściówki pocieszamy iż 8 Lipca rozpocznie się druga tura rezerwacji, ilość wejściówek w drugiej turze będzie uzależniona od tego ile wpłat wpłynie za obecne rezerwacje oraz od tego ile rezerwacji zostanie zrobionych w czasie trwania KoneCON’u.

Właśnie, Mainorg razem ze swoją malutką świtą zjawi się na KoneCON'ie by służyć wam informacjami o konwencie, miejscu w którym będzie się odbywał a także umożliwić wam rezerwacje miejsc na NATcon, jeszcze przed rozpoczęciem drugiej tury rezerwacji. Będzie można nas łatwo znaleźć na naszym stoisku a także rozpoznać dzięki wyróżniającym się koszulkom.

Straszliwą zbrodnię dodania newsa popełnił Natan, a było to w dniu 29.6.2009 o 9:32.
Strona: 12345
Menu
Podstawowe informacje
Odwiedzin:
Online: